Neden Birebir Almanca

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
Almanca seviye tespit sınavı ile seviyenize göre türk yada yabancı eğitmenle başlayabilirsiniz. Birebir Almanca´daki tüm eğitimler profesyonel ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir Almanca´da eğitimlerimiz sizin müsait olduğunuz tarih, gün ve saatte yapılır. Eğitimlerimiz müsaitlik durumunuza göre ayarlanır ve işiniz çıktığında dersiniz iptal edilebilir. Müsait olduğunuz zaman eğitiminize kaldığınız yerden devam ederek kayıp yaşamazsınız.

Neden Birebir Almanca


Birebir Almancada uyguladığımız sistemimize ve eğitmetlerimize çok güveniyoruz. Başladığınız günden bu güne belirtilen süreçlerde takibiniz yapılır ve eğitim seviyesinde bir üst kademeye gelememeniz durumunda, o kur için ücret kabul etmiyoruz. Eğitimde öncelikli ilkemiz güvence modelimizdir. Birebir Almancada kimse öğrenmediği bir eğitim programı için ödeme yapmaz. Her eğitim seviyesinin sonunda bir sınav yapıyoruz ve sınav sonucunuz 70 puanı geçmezse eğitiminizi tekrar gözden geçirip takviyeler yapıyoruz. 

Birebir Almancada tüm işlemler kurumsal bir şekilde yürür ve bu çizginin dışına çıkılmaz. Şirket yöneticileri, eğitim yöneticileri veya konuyla ilgili insan kaynakları sorumlusu tarafından aylık olarak düzenli bir şekilde raporlamalar yapılır. Eğitim alan müşterilerimizin katılımı, eğitimde gösterdiği başarı, dil kullanımındaki uyumu, telaffuzla alakalı yetenekleri, gramer seviyesi ve kemlime dağarcığı tek tek en ince detayına kadar raporlanır. Böylece kurumsal firmalar için eğitimin amacına uyup uymadığı detaylı bir şekilde kontrol edilebilmektedir. Bu sayede hangi çalışanınızın ne kadar çaba gösterdiğini de takip etmiş olursunuz.

 1. Birebir Almanca sizi senetlere boğmuyor. Eğitimlerinizi acımasız şartlarda hazırlanmış sözleşmelere gerek duymadan alırsınız.
 2. Tamamen esnek ve sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir program uygulanır. Birebir Almanca’da klasik kurslardaki gibi yüzlerce saat süren ve herkes için standart olarak sunulan bir eğitim yoktur! Sizin için en uygun saatte, size en uygun eğitim araçlarıyla hazırlanmış, ihtiyaçlarınıza en uygun eğitim programından yararlanırsınız.
 3. Seviyesi sizinle aynı az sayıda öğrenciyle eğitim alırsınız. Diğer öğrencileri beklemek zorunda kalmaz hızlı ev verimli bir öğrenme gerçekleştirirsiniz.
 4. Birebir Almanca ile ders kaçırma endişesi yaşamazsınız. Eğitimler size en uygun zamanda planlanır. Yine de kaçırdığınız eğitimler olursa dilediğiniz saatte telafisi gerçekleştirilir.
 5. Eğitim için ofisimize gelmek zorunda kalmazsınız. Dilerseniz online, dilerseniz evinizde dilerseniz de kendi ofisinizde Almanca öğrenebilirsiniz.
 6. Birebir Almanca dil eğitiminiz, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Eğitim araçlarını ve programı sektörel ihtiyaçlarınızı da dikkate alarak planlar. Böylece zaman kaybı yaşamaz, en ihtiyaç duyduğunuz konular hakkında verimli bir öğrenme sağlarsınız.

 • Esnek Saatler

  Birebir Almanca, dilediğiniz saatte ve dilediğiniz yerde eğitim seçeneği sunar. Eğitiminizi öğle aranızda bile alabilir, size en uygun saati seçebilirsiniz. Mesai durumunuz ve meşguliyetinize göre, eğitim saatlerinde kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz.

  ...
 • Özelleştirilmiş Eğitim Programı

  Birebir Almanca, işe Almanca seviyenizi ölçerek başlar. Sonrasında, eğitim gereksinimleriniz saptanarak programınız size uygun bir şekilde tasarlanır. Örneğin, konuşma konusunda eksikleriniz varsa eğitmenlerimiz buna yoğunlaşırken, yazma konusunda eksikleriniz varsa, eğitimde yazma aktivitelerine ağırlık verilir.

  ...
 • Maximum 4 Kişilik Sınıflar

  Birebir Almanca, tek kişilik birebir eğitimler sunar. Grup Almanca eğitimleri ise, maksimum 4 kişilik gruplar ile gerçekleşir. Böylece, ilgi ve takip daima üzerinizde olacağından, kalabalık gruplardan çok daha verimli bir eğitim süreci gerçekleştirirsiniz.

  ...
 • Dil Koçluğu: 7/24

  Birebir Almanca’da eğitmenlerinize ders saatleri dışında da ulaşabilirsiniz. Oluşturulan gruplar yardımıyla koçunuza 7/24 ulaşabilir, materyaller ve ödevler gibi birçok konu hakkında sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Film/kitap önerileri gibi konularda bile dil koçunuza danışabilirsiniz.

  ...

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.