Almanca Sunum Teknikleri

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
Almanca seviye tespit sınavı ile seviyenize göre türk yada yabancı eğitmenle başlayabilirsiniz. Birebir Almanca´daki tüm eğitimler profesyonel ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir Almanca´da eğitimlerimiz sizin müsait olduğunuz tarih, gün ve saatte yapılır. Eğitimlerimiz müsaitlik durumunuza göre ayarlanır ve işiniz çıktığında dersiniz iptal edilebilir. Müsait olduğunuz zaman eğitiminize kaldığınız yerden devam ederek kayıp yaşamazsınız.

Almanca Sunum Teknikleri


Almanca bilmenize rağmen yapacağınız sunumlarda kendinize güvenemiyor, tedirginlik mi yaşıyorsunuz? İş Almancası her ne kadar Almancaya hâkim olsanız da sizin için apayrı becerileri gerektiren bir uğraş haline gelebilir. Özellikle de sunum yapma konusunda bir tedirginlik yaşıyorsanız bu kariyerinizin önünde bir engel haline bile gelebilir. “Almanca etkili bir sunum nasıl yapılır?”, “Hangi yöntemlerle daha çarpıcı bir Almanca kullanımına ulaşabilirsiniz?”, “Sunumda kullanacağınız Almanca günlük konuşmadan nasıl bir fark göstermelidir?”.

 

Siz de bu soruların cevabını arıyor, sunum yapmaktaki tedirginliğinizi aşmak istiyorsanız Birebir Almanca sizin için en doğru rehber olacaktır. İş Almancasına ve sunum tekniklerine hâkim uzman ekibimizden alacağınız eğitimle daha önce hiç olmadığı kadar iyi sunumlar gerçekleştirebileceksiniz. İster kurumumuzda isterse online olarak alabileceğiniz kurslarla, özel bir eğitim sizi bekliyor. Siz de bizimle iletişime geçerek etkileyici Almanca sunumları nasıl yapacağınızı öğrenebilir, bu sunumlar için vazgeçilmez bir uzman haline gelebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.