Almanca Mülakat Pratiği

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
Almanca seviye tespit sınavı ile seviyenize göre türk yada yabancı eğitmenle başlayabilirsiniz. Birebir Almanca´daki tüm eğitimler profesyonel ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir Almanca´da eğitimlerimiz sizin müsait olduğunuz tarih, gün ve saatte yapılır. Eğitimlerimiz müsaitlik durumunuza göre ayarlanır ve işiniz çıktığında dersiniz iptal edilebilir. Müsait olduğunuz zaman eğitiminize kaldığınız yerden devam ederek kayıp yaşamazsınız.

Almanca Mülakat Pratiği


İş Almancasını yetkin olarak kullanmanız gereken bir iş görüşmesinde Almanca bir sunum mu gerçekleştireceksiniz? Tedirgin olmanıza gerek yok, Birebir Almanca her zaman sizin yanınızda! İş görüşmeleri, özellikle de kritik öneme sahip iş görüşmeleri bizleri tedirgin edebiliyor.

Geleceğimizi şekillendirecek bir iş görüşmesinde gerginlik yaşamamız bildiğimiz her şeyi unutturup yeteneklerimizin yeterli olduğu bir işi kaybetmemize bile neden olabilir. Siz de mülakat pratiğinizi geliştirip mülakata daha rahat bir şekilde girmek istiyorsanız Birebir Almanca’da tam size göre bir eğitim bulunuyor.

İster online isterse kurumuzda alabileceğiniz eğitimle hem Almanca mülakat pratiği yapabilir hem de mülakatta dikkat etmeniz gereken ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Siz de bizimle iletişime detaylı bilgi alabilir, Almanca iş mülakatına kendinden emin bir şekilde girerek bu işi alabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.