Birebir Almanca

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
Almanca seviye tespit sınavı ile seviyenize göre türk yada yabancı eğitmenle başlayabilirsiniz. Birebir Almanca´daki tüm eğitimler profesyonel ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir Almanca´da eğitimlerimiz sizin müsait olduğunuz tarih, gün ve saatte yapılır. Eğitimlerimiz müsaitlik durumunuza göre ayarlanır ve işiniz çıktığında dersiniz iptal edilebilir. Müsait olduğunuz zaman eğitiminize kaldığınız yerden devam ederek kayıp yaşamazsınız.

Hakkımızda


Birebir Almanca, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenleriyle hizmet veren bir kurumdur. Birebir Almanca eğitmenlerinin tamamı, formasyonlu ve mesleği Almanca öğretimi olan eğitmenlerdir. Eğlenceli ve teknolojiye dayalı eğitim yöntemleri benimsenerek, yılların birikimi ve deneyimiyle güncel eğitimler düzenlenmektedir.

Özellikle sınavlara hazırlık ve iş dünyasına eğitim programlarında uzmanlaşan Birebir Almanca, hazırladığı kişiye özel ve sektöre göre değişiklik gösteren eğitim programlarıyla fark yaratmaktadır. Kişilerin talep ve ihtiyaçları benimsenerek, eğitmenlerin süpervizyonu eşliğinde kişiselleştirilmiş bir süreç izlenir.

Birebir Almanca, zaman kaybetmeden verimli bir şekilde dil öğretmeyi amaçlar. Hedef kitle, kurumsal çalışanlar, yeni mezunlar, üniversite öğrencileri, lise öğrencileri ve çocuk grupları gibi değişkenlik göstermektedir. Birebir Almanca, Aile Birleşimi Sınavı ve TELC FSP gibi sınav hazırlık eğitimlerini de bünyesine ekleyerek her geçen gün daha geniş bir seçkiyle hizmet verdiği alanları arttırmaya devam etmektedir.

Birebir Almanca’nın kurucuları, aynı zamanda iFLED-International Foreign Language Educators’ Association (Uluslararası Yabancı Dil Eğitmenleri Derneği) kurucularındadır. Birebir Almanca’nın ilkelerinin başında da eğitim sektörüne yeni bir standart getirilmesi yer almaktadır.

Birebir Almanca, aynı zamanda Birebir İngilizce, College Young, English Café, Staj.com.tr gibi çeşitli markaların da yaratırımcısıdır. Dil öğrenimini dört bir yandan ele alarak, en güncel ve verimli eğitim programlarını sunmayı amaç edinmiştir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.