Konuşma Kulübü

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
Almanca seviye tespit sınavı ile seviyenize göre türk yada yabancı eğitmenle başlayabilirsiniz. Birebir Almanca´daki tüm eğitimler profesyonel ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir Almanca´da eğitimlerimiz sizin müsait olduğunuz tarih, gün ve saatte yapılır. Eğitimlerimiz müsaitlik durumunuza göre ayarlanır ve işiniz çıktığında dersiniz iptal edilebilir. Müsait olduğunuz zaman eğitiminize kaldığınız yerden devam ederek kayıp yaşamazsınız.

Konuşma Kulübü


Bir dili öğrendikten sonra becerilerinizin körelmesini önleyen en önemli silah, bu dile sürekli maruz kalmak, dili sürekli olarak kullanmaktır. Özellikle Almanca gibi İngilizce kadar sık karşılaşmadığınız bir dil mevzubahisse bu çalışmalar daha da önemli hale gelmektedir. Almanca becerinizi canlı tutmak için TV programları ve dizileri takip edebilir, sürekli okuma yapabilirsiniz. Ancak en etkili çözüm yine de interaktif bir şekilde gerçekleşecek çok taraflı bir çalışmadan geçmektedir.

Birebir Almanca bu sorunu çözmek için sizin yanınızda! Almanca konuşma kulübü sayesinde sizinle aynı seviyede bulunan konuşma arkadaşları edinecek, interaktif diyaloglar sayesinde Almancanızı sürekli olarak canlı tutabileceksiniz. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir, diğer eğitim paketlerimizden de yararlanabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.